جميع المنتجات
-
البولي يوريثين جولة حزام
-
البولي يوريثين الخامس حزام
-
سوبر قبضة حزام
-
حماية الكابلات تحت الماء
-
بكرات البولي يوريثان
-
عجلات البولي يوريثان
-
شاشة الطباعة الممسحة
-
البولي يوريثين ورقة مطاطية
-
أجزاء البولي يوريثان
-
أحزمة كيفلر
-
مقذوف البولي يوريثين
-
حزام مواز
-
أنابيب البولي يوريثان
-
البولي يوريثين توقيت الحزام
-
بك الحزام الناقل
-
يوريثان حزام لحام
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
الكلمات الدالة [ reinforce cord round belt ] مباراة 141 المنتجات.
Industrial Polyurethane Round Belt , Transmission Conveying Seamless Round Belt 10 × 945mm
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 10mm |
Rough Polyurethane Round Belt Green For Ceramic Stoneware Processing Plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Abrasion Resistant Polyurethane Round Belt Dark Green 85A - 90A
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Red Smooth Polyurethane Round Belt Polishing Line Conveyor Line
| material: | pu |
|---|---|
| hardness: | 85A |
| color: | green orange red |
الصناعية انتقال 7 ملليمتر قطر ارتداء مقاومة بو البولي يوريثين جولة حزام
| طول: | 100 متر / لفات |
|---|---|
| صلابة: | 85 شور A ~ 90 شور A |
| اللون: | البرتقالي أو الأخضر |
أوم حسب الطلب حزام البولي يوريثين حزام كيفلر مع النايلون الحبل الحبل عززت الحبل
| تفاصيل التغليف: | التعبئة الداخلية هو فيلم من البلاستيك. أوتر التعبئة هو الكرتون |
|---|---|
| وقت التسليم: | خلال 5 أيام عمل بعد استلام الودائع |
| شروط الدفع: | t / t، 50٪ الدفع مقدما، 50٪ الرصيد قبل الشحن |
6mm القطر النقل الصناعي بو البولي يوريثين الحبل جولة، حزام البولي يوريثان جولة
| طول: | 200M / لفة |
|---|---|
| صلابة: | 85 شور A |
| اللون: | أخضر |
OEM Reinforced polyester Kevlar Belts round With anti-abrasion
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Tensile Strength Breaking elongation Green Polyurethane Round Belt for Industry Machines
| radius of gyration: | 0.79in-6.3in |
|---|---|
| Material: | PU |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Smooth Green Pu Round Belt For Rough Transmission Machine , Easily Connected
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |

