جميع المنتجات
-
البولي يوريثين جولة حزام
-
البولي يوريثين الخامس حزام
-
سوبر قبضة حزام
-
حماية الكابلات تحت الماء
-
بكرات البولي يوريثان
-
عجلات البولي يوريثان
-
شاشة الطباعة الممسحة
-
البولي يوريثين ورقة مطاطية
-
أجزاء البولي يوريثان
-
أحزمة كيفلر
-
مقذوف البولي يوريثين
-
حزام مواز
-
أنابيب البولي يوريثان
-
البولي يوريثين توقيت الحزام
-
بك الحزام الناقل
-
يوريثان حزام لحام
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
الكلمات الدالة [ reinforce cord round belt ] مباراة 141 المنتجات.
Green Polyurethane Round Belt With Rough Surface Used In Tobacco Transmission Line
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
2mm - 20mm 100% Pure Polyurethane Urethane Round Belt For Textile
| صلابة: | 85 شور أ |
|---|---|
| Color: | Dark Green |
| مادة: | بو |
Drak اللون الأخضر الخام البولي جولة حزام للنسيج ، بو جولة الحزام
| صلابة: | 85 شور أ |
|---|---|
| اللون: | أخضر غامق |
| مادة: | بو |
لون حزام خشن من البولي يوريثين المستدير للمنسوجات بو دراك أخضر 30 م / لفة
| صلابة: | 85 شور أ |
|---|---|
| اللون: | أخضر غامق |
| مادة: | بو |
8 Mm 100m Per Roll Pu Round Belt Transmission And Distribution
| صلابة: | 85 أ |
|---|---|
| اللون: | أخضر غامق |
| نوع: | بو حزام جولة |
Flexure resistant 2mm - 20mm 100% pu round belt For packing
| صلابة: | 85 شور أ |
|---|---|
| اللون: | أخضر غامق |
| Material: | PU |
Smooth Round Urethane Round Belting wear-resistance or Ceramic
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
High Tensile Strength Polyurethane Round Belt , Urethane Drive Belts
| color: | orange |
|---|---|
| material: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Endless Polyurethane Round Belt Smooth / Hardness Round Belts
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU endless round belt |
| surface: | smooth |

