جميع المنتجات
-
البولي يوريثين جولة حزام
-
البولي يوريثين الخامس حزام
-
سوبر قبضة حزام
-
حماية الكابلات تحت الماء
-
بكرات البولي يوريثان
-
عجلات البولي يوريثان
-
شاشة الطباعة الممسحة
-
البولي يوريثين ورقة مطاطية
-
أجزاء البولي يوريثان
-
أحزمة كيفلر
-
مقذوف البولي يوريثين
-
حزام مواز
-
أنابيب البولي يوريثان
-
البولي يوريثين توقيت الحزام
-
بك الحزام الناقل
-
يوريثان حزام لحام
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
الكلمات الدالة [ reinforce cord round belt ] مباراة 141 المنتجات.
Alkali Resistant Smooth 80A Polyurethane V Belt For Conveyor
| material: | material |
|---|---|
| color: | red color |
| length: | 30m/roll |
PU Round Conveyor Urethane Belts Industrial Transmission 80A
| صلابة: | 85 شور أ |
|---|---|
| اللون: | أخضر غامق |
| مادة: | بو |
Smooth Surface urethane cord Rohs Approved / Low Compression transmission belt
| اللون: | لون برتقالي |
|---|---|
| صلابة: | 90 أ |
| طويل: | 400 م / لفة |
Smooth round rubber belts / High tensile polyurethane cord 90A
| اللون: | لون برتقالي |
|---|---|
| صلابة: | 90 أ |
| طويل: | 400 م / لفة |
Green 85A Rough Round rubber Belts Newspaper Conveying High Tensile
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | PU round belt |
5mm PU Belt Transmission Urethane Belting Good Resistance To Fuel
| مواد: | بو |
|---|---|
| نوع: | بو حزام جولة |
| color: | orange |
50m Per Roll Round Pu Extruded Belt Diameter 10 Mm - 16 Mm Orange
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
High strength PU belt transmission , Good Resistance To Fuel
| مواد: | بو |
|---|---|
| نوع: | بو حزام جولة |
| اللون: | البرتقالي |
Green Transparent Polyurethane drive belt smooth and rough surface
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green orange |
| stretching rate: | 1.5-3% |

