جميع المنتجات
-
البولي يوريثين جولة حزام
-
البولي يوريثين الخامس حزام
-
سوبر قبضة حزام
-
حماية الكابلات تحت الماء
-
بكرات البولي يوريثان
-
عجلات البولي يوريثان
-
شاشة الطباعة الممسحة
-
البولي يوريثين ورقة مطاطية
-
أجزاء البولي يوريثان
-
أحزمة كيفلر
-
مقذوف البولي يوريثين
-
حزام مواز
-
أنابيب البولي يوريثان
-
البولي يوريثين توقيت الحزام
-
بك الحزام الناقل
-
يوريثان حزام لحام
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
الكلمات الدالة [ reinforce cord round belt ] مباراة 141 المنتجات.
Orange PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| اللون: | البرتقالي |
|---|---|
| صلابة: | 85A-90A |
| طويل: | 30 م / لفة |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| السطحية: | الخام |
|---|---|
| اللون: | لون أخضر |
| قطر الدائرة: | 6 مم |
Extruded green round belt , Strong Engine Urethane Belting tear strength
| السطحية: | الخام |
|---|---|
| اللون: | لون أخضر |
| قطر الدائرة: | 6 مم |
Resistant to oil Polyurethane Round Belt Urethane Belting for Packing line
| السطحية: | ناعم |
|---|---|
| اللون: | البرتقالي |
| قطر الدائرة: | 10 ملم |
8 ملليمتر قطرها اللون البرتقالي بو انتقال البولي يوريثان جولة بيلتينغ
| مواد: | PU |
|---|---|
| اكتب: | بو جولة حزام |
| اللون: | البرتقالي |
Conveyor Rough Polyurethane Round Belt For Floor And Roof Tiles Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Green Hardness 85A Polyurethane Round Belt with large Diameter
| hardness: | 85A |
|---|---|
| colour: | green |
| longth: | 100m/roll |
قطر 12 مم البرتقالي يوريتان سطح الحزام المستدير مقوى بحبل أملس
| طول: | 30 متر / لفات |
|---|---|
| اللون: | البرتقالي |
| صلابة: | 90 أ |

