جميع المنتجات
-
البولي يوريثين جولة حزام
-
البولي يوريثين الخامس حزام
-
سوبر قبضة حزام
-
حماية الكابلات تحت الماء
-
بكرات البولي يوريثان
-
عجلات البولي يوريثان
-
شاشة الطباعة الممسحة
-
البولي يوريثين ورقة مطاطية
-
أجزاء البولي يوريثان
-
أحزمة كيفلر
-
مقذوف البولي يوريثين
-
حزام مواز
-
أنابيب البولي يوريثان
-
البولي يوريثين توقيت الحزام
-
بك الحزام الناقل
-
يوريثان حزام لحام
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
الكلمات الدالة [ pu cord ] مباراة 198 المنتجات.
PU Flat Transmission Belt Low Compression Set industry machines
| الوظيفة الأساسية: | حزام نقل |
|---|---|
| صلابة: | 90 شور أ |
| مادة: | بو |
High Tensile White Polyurethane V Belt / PU Sandwich Belt For Textile
| Main function: | Transmission Belt |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| Material: | PU |
Anti static Polyurethane Round Belt / PU smooth round belt wood processing
| Length: | 100 meter /rolls |
|---|---|
| Hardness: | 85 shore A ~ 90 shore A |
| color: | Green color |
Textile Polyurethane Flat Belt , Reinforced Cord Transmission belt
| Hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
|---|---|
| Main function: | Drive,transmission, |
| material: | PU |
Professional Small Pulley PU V Belt High Abrasion Resistance10mm - 13mm
| مواد: | بو |
|---|---|
| صلابة: | 75A-90A |
| اللون: | أي لون |
قطر 12 مم البرتقالي يوريتان سطح الحزام المستدير مقوى بحبل أملس
| طول: | 30 متر / لفات |
|---|---|
| اللون: | البرتقالي |
| صلابة: | 90 أ |
85A 100m بولي يوريثين حزام سير دائري مقوى للنقل
| اسم: | حزام دائري من مادة البولي يوريثين |
|---|---|
| اللون: | أحمر أخضر |
| صلابة: | 85A-90A |
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| رقم النموذج: | ديا 2mm-20mm |
|---|---|
| يكتب: | بو حزام دائري |
| مادة: | بو |
Heavy Duty T2.5 Open Ended PU Polyurethane Timing Belt with reinforced steel cord
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

