جميع المنتجات
-
البولي يوريثين جولة حزام
-
البولي يوريثين الخامس حزام
-
سوبر قبضة حزام
-
حماية الكابلات تحت الماء
-
بكرات البولي يوريثان
-
عجلات البولي يوريثان
-
شاشة الطباعة الممسحة
-
البولي يوريثين ورقة مطاطية
-
أجزاء البولي يوريثان
-
أحزمة كيفلر
-
مقذوف البولي يوريثين
-
حزام مواز
-
أنابيب البولي يوريثان
-
البولي يوريثين توقيت الحزام
-
بك الحزام الناقل
-
يوريثان حزام لحام
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
الكلمات الدالة [ pu cord ] مباراة 198 المنتجات.
Smooth round rubber belts / High tensile polyurethane cord 90A
| اللون: | لون برتقالي |
|---|---|
| صلابة: | 90 أ |
| طويل: | 400 م / لفة |
85A 100m بولي يوريثين حزام سير دائري مقوى للنقل
| اسم: | حزام دائري من مادة البولي يوريثين |
|---|---|
| اللون: | أحمر أخضر |
| صلابة: | 85A-90A |
Glass Tempering Furnace Polyurethane Round Belt PU Seamless O-ring Cord 8 × 1010mm
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| color: | green |
White Tear Resistance Polyurethane PU Round Belt Rough Surface For Transmission
| color: | any color |
|---|---|
| material: | PU |
| hardness: | 78A-98A |
Transmission belt Polyurethane Round Belt PU smooth supplier
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
50m Per Roll Round Pu Extruded Belt Diameter 10 Mm - 16 Mm Orange
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Green Polyurethane Round Belt / 8mm pu conveyor belt for driving
| السطحية: | الخام |
|---|---|
| اللون: | لون أخضر |
| قطر الدائرة: | 8 ملم |
صلابة اللون الأخضر 85A انتقال بيلتينغ والبولي يوريثين جولة حزام الحبل بولي
| مواد: | PU |
|---|---|
| اللون: | لون أخضر |
| صلابة: | 85A |
Rough Polyurethane Round Belt , Urethane Cord Neoprene Belt Industrial
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Red Polyurethane PU extruded belt Hardness 90A Tear Strength
| الوظيفة الأساسية: | نقل الحركة |
|---|---|
| صلابة: | 90 شور أ |
| مادة: | بو |

