جميع المنتجات
-
البولي يوريثين جولة حزام
-
البولي يوريثين الخامس حزام
-
سوبر قبضة حزام
-
حماية الكابلات تحت الماء
-
بكرات البولي يوريثان
-
عجلات البولي يوريثان
-
شاشة الطباعة الممسحة
-
البولي يوريثين ورقة مطاطية
-
أجزاء البولي يوريثان
-
أحزمة كيفلر
-
مقذوف البولي يوريثين
-
حزام مواز
-
أنابيب البولي يوريثان
-
البولي يوريثين توقيت الحزام
-
بك الحزام الناقل
-
يوريثان حزام لحام
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
الكلمات الدالة [ pu cord ] مباراة 198 المنتجات.
Green PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Orange Smooth PU Round Belt Hardness 90A with wear-resistance
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
Orange PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Green Pu Round Belt For Rough Transmission Machine , Easily Connected
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
8 Mm 100m Per Roll Pu Round Belt Transmission And Distribution
| صلابة: | 85 أ |
|---|---|
| اللون: | أخضر غامق |
| نوع: | بو حزام جولة |
High strength PU belt transmission , Good Resistance To Fuel
| مواد: | بو |
|---|---|
| نوع: | بو حزام جولة |
| اللون: | البرتقالي |
Mountain Climbing Polyurethane Round Belt , 18mm - 20mm Special Hauling Cable With Kevlar Cord
| Length: | 50 meter /rolls |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| color: | any color |
red hardness 90 A Low Compression PU Round Conveyor Belt for Ransmission Machine
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
5mm PU Belt Transmission Urethane Belting Good Resistance To Fuel
| مواد: | بو |
|---|---|
| نوع: | بو حزام جولة |
| color: | orange |
Smooth Surface urethane cord Rohs Approved / Low Compression transmission belt
| اللون: | لون برتقالي |
|---|---|
| صلابة: | 90 أ |
| طويل: | 400 م / لفة |

