جميع المنتجات
-
البولي يوريثين جولة حزام
-
البولي يوريثين الخامس حزام
-
سوبر قبضة حزام
-
حماية الكابلات تحت الماء
-
بكرات البولي يوريثان
-
عجلات البولي يوريثان
-
شاشة الطباعة الممسحة
-
البولي يوريثين ورقة مطاطية
-
أجزاء البولي يوريثان
-
أحزمة كيفلر
-
مقذوف البولي يوريثين
-
حزام مواز
-
أنابيب البولي يوريثان
-
البولي يوريثين توقيت الحزام
-
بك الحزام الناقل
-
يوريثان حزام لحام
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
الكلمات الدالة [ pu cord ] مباراة 198 المنتجات.
green color rough and orange color smooth Tear Strength Urethane industrial timing belts High Tensile
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | any color |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industry Rough Polyurethane Round Belt transmission belt Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
DIN Standard Green Polyurethane V Belt Hardness 90A For Paper Processing
| الوظيفة الأساسية: | نقل الحركة |
|---|---|
| صلابة: | 90 شور أ |
| مادة: | بو |
All Colors Tear Resistance Good Bending Strength Polyurethane V Belt For Conveyor Industrial
| Hardness: | 90 shore A |
|---|---|
| Length: | 30 meter /rolls |
| specification: | A B C M Z |
Ceramic Polyurethane V Belt Packing Machines Low Compression Set
| الوظيفة الأساسية: | نقل الحركة |
|---|---|
| صلابة: | 90 شور أ |
| مادة: | بو |
Oil Resistance Polyurethane V Belt , 90A Polyurethane Timing Belts
| صلابة: | 90 شور أ |
|---|---|
| طول: | 30 متر / لفات |
| مواد: | بو |
15mm قطر اللون الأخضر انتقال البولي يوريثان جولة الحزام
| مواد: | PU |
|---|---|
| طول: | 30 متر / لفات |
| صلابة: | 85 شور A ~ 90 شور A |
هيتنسيل والقوة المسيل للدموع الأحمر البولي يوريثين الخامس حزام لناقلات الأرضيات والبلاط سقف نقل
| صلابة: | 90 شور A |
|---|---|
| طول: | 30 متر / لفات |
| مواد: | PU |
Industrial Polyurethane Round Belt , Transmission Conveying Seamless Round Belt 10 × 945mm
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 10mm |

