جميع المنتجات
-
البولي يوريثين جولة حزام
-
البولي يوريثين الخامس حزام
-
سوبر قبضة حزام
-
حماية الكابلات تحت الماء
-
بكرات البولي يوريثان
-
عجلات البولي يوريثان
-
شاشة الطباعة الممسحة
-
البولي يوريثين ورقة مطاطية
-
أجزاء البولي يوريثان
-
أحزمة كيفلر
-
مقذوف البولي يوريثين
-
حزام مواز
-
أنابيب البولي يوريثان
-
البولي يوريثين توقيت الحزام
-
بك الحزام الناقل
-
يوريثان حزام لحام
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
الكلمات الدالة [ pu cord ] مباراة 198 المنتجات.
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Dark green rough power transmission belts For Agricultural machine
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
100m Length Rough Round Belting Diameter 6mm Used In Ceramics
| surface: | rough |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 6mm |
Orange Polyurethane Round Belt Diameter 15mm With Surface Smooth
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| اللون: | البرتقالي |
|---|---|
| صلابة: | 85A-90A |
| طويل: | 30 م / لفة |
البولي يوريثين V- حزام A-13 / B-17 / C-22 صناعة مقاومة التآكل
| صلابة: | 90 أ |
|---|---|
| مواد: | بولي يوريثين |
| مقاوم للحرارة: | -30 درجة مئوية -80 درجة مئوية |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| السطحية: | الخام |
|---|---|
| اللون: | لون أخضر |
| قطر الدائرة: | 6 مم |
80A - 98A Polyurethane Round Belt For Printing And Packing Machine
| صلابة: | 85 أ |
|---|---|
| اللون: | لون أخضر |
| معدل التمدد: | 1.5 - 3٪ |
حزام دائري من مادة البولي يوريثين يستخدم على نطاق واسع في المنسوجات وخشن السطح
| صلابة: | 85A-90A |
|---|---|
| اللون: | لون أخضر |
| معدل التمدد: | 1.5 - 3٪ |
any color 4mm - 8mm Yellow Polyurethane Round Belt / Pearl Skipping Rope
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| material: | PU |
| export: | shanghai |

