جميع المنتجات
-
البولي يوريثين جولة حزام
-
البولي يوريثين الخامس حزام
-
سوبر قبضة حزام
-
حماية الكابلات تحت الماء
-
بكرات البولي يوريثان
-
عجلات البولي يوريثان
-
شاشة الطباعة الممسحة
-
البولي يوريثين ورقة مطاطية
-
أجزاء البولي يوريثان
-
أحزمة كيفلر
-
مقذوف البولي يوريثين
-
حزام مواز
-
أنابيب البولي يوريثان
-
البولي يوريثين توقيت الحزام
-
بك الحزام الناقل
-
يوريثان حزام لحام
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
الكلمات الدالة [ pu cord ] مباراة 198 المنتجات.
Ceramic Industrial Polyurethane V Section Belt With Smooth Surface
| مواد: | استيراد مواد PU |
|---|---|
| اللون: | أحمر اللون |
| الطول: | 30 م / لفة |
Alkali Resistant Smooth 80A Polyurethane V Belt For Conveyor
| material: | material |
|---|---|
| color: | red color |
| length: | 30m/roll |
Industrial Power flat Fransmission belts abrasion resistance
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green |
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
Rough Transmission Polyurethane Round Belt For Packing machine
| color: | green orange |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
حزام دائري من البولي يوريثين الأخضر
| لون: | الأخضر أو كما تتطلب الخاص بك |
|---|---|
| مادة: | بو |
| طويل: | 300 م / لفة 200 م / لفة 100 م / لفة |
الحزام المستدير الصناعي من البوليوريثان
| لون: | الأخضر أو كما تتطلب الخاص بك |
|---|---|
| مادة: | بو |
| طويل: | 300 م / لفة 200 م / لفة 100 م / لفة |
Green High Tensile Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green or as your require |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Rough Polyurethane Round Belt Green For Ceramic Stoneware Processing Plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |

