جميع المنتجات
-
البولي يوريثين جولة حزام
-
البولي يوريثين الخامس حزام
-
سوبر قبضة حزام
-
حماية الكابلات تحت الماء
-
بكرات البولي يوريثان
-
عجلات البولي يوريثان
-
شاشة الطباعة الممسحة
-
البولي يوريثين ورقة مطاطية
-
أجزاء البولي يوريثان
-
أحزمة كيفلر
-
مقذوف البولي يوريثين
-
حزام مواز
-
أنابيب البولي يوريثان
-
البولي يوريثين توقيت الحزام
-
بك الحزام الناقل
-
يوريثان حزام لحام
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
الكلمات الدالة [ pu cord ] مباراة 198 المنتجات.
85A-90A سلس نقل اليوريثان الأحمر البولي يوريثين الخامس الحزام
| السطحية: | ناعم |
|---|---|
| اللون: | أحمر |
| صلابة: | 85A-90A |
Conveyor High Density Polyurethane Round Belt Wear Resistant
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Conveyor 200m / roll
| صلابة: | 85 شور أ |
|---|---|
| اللون: | لون أخضر |
| مادة: | بو |
Good Weatherability High Impact Resistance Tensile Strength Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Diameter: 2mm--30mm Good Weatherability Polyurethane Round Belt High Impact Resistance
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
|---|---|
| color: | green |
| material: | PU |
Hardness 90A Polyurethane Belting High Tensile And Tear Strength
| color: | red white green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Green Round Belt
| صلابة: | 85 شور أ |
|---|---|
| اللون: | لون أخضر |
| مادة: | بو |
Urethane tranmission red Polyurethane V Belt for driving , wear resistant
| السطحية: | ناعم |
|---|---|
| اللون: | أحمر |
| صلابة: | 85A-90A |
نطاق درجة حرارة نقل حزام البولي يوريثين الخامس -35 درجة مئوية - 80 درجة مئوية
| مواد: | بولي يوريثين |
|---|---|
| اللون: | أحمر اللون |
| طول: | 30 م / لفة |
حزام مسطح من مادة البولي يوريثين المعتمد من RoHS يسهل صهره من البولي يوريثين
| مواد: | استيراد مواد PU |
|---|---|
| اللون: | أحمر اللون |
| الطول: | 30 م / لفة |

